УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

Політика конфіденційності

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

м. Київ, Україна

30.11.2020

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ ТОВ «ЄВРО МЕДТЕХСЕРВІС» 

(скорочено ЄМТС)

1.Загальні відомості

Цей веб-сайт і всі сайти, які він містить (далі разом — «Сайт» або/та «веб-сайт» та/або «Інтернет-магазин») (на якому розміщені ці Умови користування веб-сайтом, разом з всіма веб сторінками, які входять до його складу), опублікований і підтримується компанією ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО МЕДТЕХСЕРВІС» (код 41383382) або її філіями та іншими відокремленими підрозділами (далі разом іменуюється— Підприємство). Користуючись цим Сайтом, ви приймаєте умови та положення, наведені в цьому офіційному повідомленні, у всіх інших електронних документах, які розміщені на сайті та всіх чинних законах і нормах (далі разом — «Умови користування» або «Правила користування»). Ви заявляєте, що маєте законні повноваження прийняти ці Умови користування від свого імені та від імені будь-якої сторони, яку ви представляєте. Якщо ви не згодні з Умовами користування, не користуйтеся цим Сайтом.

  1. Авторські права, торгові марки та інші права інтелектуальної власності

Всі матеріали на нашому сайті, в тому числі тексти, зображення, графіки, аудіо- або відеофайли є нашою власністю, якщо не зазначене інше. Цей захищений контент можна використовувати без спеціального дозволу лише для особистих потреб, і в жодному разі не для публічного або комерційного використання (завантаження, відтворення і т. д.). Зміни, переклад, редагування чи інші форми обробки контенту можуть бути здійснені тільки з попереднього письмового дозволу Підприємства Зловживання або несанкціоноване використання будь-яких зареєстрованих товарних знаків або логотипів Підприємства не допускається. 

Текстові, фото- та відеоматеріали, доступні для завантаження, можуть бути використані безкоштовно виключно з редакційною метою. Фотоматеріали повинні бути позначені для редакційного використання або відтворення із зазначенням Підприємтсва як джерела.

Зверніть увагу, що будь-яке порушення наших авторських прав або інших прав інтелектуальної власності може потягти відповідальність за цивільним та / або кримінальним правом.

  1. Зміст та робота веб-сайту.

Ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, що міститься на веб-сайті на момент її розміщення, однак не виключаємо можливості виникнення в ній помилок і не можемо гарантувати точність, повноту та актуальність усіх інформаційних даних, розміщених на веб-сайті. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному веб-сайті та прикладаємо всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на веб-сайті. Відомості, що розміщуються на веб-сайті, служать виключно інформаційним цілям. Перед тим, як використовувати отриману на нашому сайті інформацію, радимо перевірити найсуттєвіші для вас факти.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни у зміст або технічні специфікації в будь-якій частині веб-сайта, обмежувати доступ до нього, закривати його частково або повністю. Ми не гарантуємо сумісності вашого комп’ютерного обладнання з веб-сайтом. Ми не гарантуємо точності, коректності і повноти роботи всіх програмних алгоритмів веб-сайта та не несемо відповідальності за помилки або упущення програмного забезпечення та алгоритмів веб-сайта.

Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки веб-сайта в робочому стані, однак через перешкоди і перебої, притаманні електронному зв’язку, а також через інші проблеми, які можуть виникнути в процесі пересилання інформації, ми не несемо відповідальності за належне та без збоїв функціонування веб-сайта.

  1. Порядок змін умов та правил користування веб-сайтом.

Ми залишаємо за собою право на свій розсуд вносити зміни в дані Умови користування, Договір публічної оферти та вносити зміни відносно інформації на веб-сайті. Вказані зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом після внесення вищезгаданих змін, Ви тим самим приймаєте змінений варіант Умов та підтверджуєте свою згоду його дотримуватися.

Ми залишаємо за собою право заборони доступу на веб-сайт будь-якому користувачеві на наш розсуд, якщо ми вважатимемо, що він порушує дійсні Умови.

Умови користування можуть змінюватися, а тому періодично переглядайте їх знову. Періодична перевірка Умов нашого веб-сайта з метою ознайомлення зі змінами, внесеними у чинні Умови, входить до обов’язків користувача.5.Гіперпосилання (hyperlinks)

Деякі наявні на сайті засоби посилання (links) дозволяють відкривати сторінки в Інтернеті, які Підприємство не контролює. Підприємство надає ці зовнішні засоби виключно для зручності своїх користувачів, надання будь-якого такого посилання не означає, що Підприємство забезпечує гарантії по використанню сайту, на який зроблено посилання, будь-якої інформації з нього, продукції та послуг. Відповідно Підприємство не робить жодних заяв і не надає гарантій щодо вмісту або доступності сторінок, на які зроблено посилання, включно з допоміжними засобами пересилання (sub-links), що можна знайти на цих сайтах.

Під час реєстрації, замовлення або придбання продукції чи послуг у будь-якої сторони, опосередковано пов’язаної із нашим сайтом через посилання, Ви тим самим укладаєте угоду із третьою стороною, а не з Підприємством. У таких випадках, перед тим, як зареєструватися, зробити замовлення або придбати щось у третьої сторони, вам слід ознайомитись з умовами роботи із нею, а також з іншими електронними документами розміщеними на сайті. Електронні документи розміщені на сайті та умови використання, заявлені Підприємством в цьому документі, застосовуватимуться виключно у конкретному обсязі документа. Підприємство зобов`язується робити посилання тільки на сайти тих компаній, які поділяють наші погляди на конфіденційність. Однак, ми не можемо контролювати те, як ці компанії використовують або збирають інформацію чи провадять свій бізнес.

Коли ви переходите на сайт третьої сторони, Вам слід пам’ятати, що вона може використовувати файли cookies або інші засоби збирання інформації про Вас. В такому випадку політика конфіденційності та відповідні положення нашого сайту не застосовуються.

6.Обмеження відповідальності

Ані Підприємство, ані його підрозділи, працівники, інші представники не несуть відповідальності за збитки пов’язані із використанням цього сайту. За жодних обставин Підприємство не несе відповідальності за будь-які наслідкові, випадкові, непрямі, спеціальні або штрафні збитки чи витрати, включаючи втрату прибутків, перешкоди в бізнесі, втрату інформації або даних, втрату репутації, втрату чи пошкодження власності, будь-які претензії третіх сторін, що виникли у зв’язку з використанням, копіюванням чи переглядом цього сайту або його змісту, іншого сайту, куди було переадресовано користувача, незалежно від того, чи було Підприємство попереджене, знало або мало знати про таку можливість.

Ви користуєтеся сайтом на власний ризик. Сайт (включно з усім вмістом і функціями, доступними на ньому або доступ до яких здійснюється через нього) надається «як є» та «за наявністю». У всіх установлених законом випадках стосовно вмісту сайту Підприємство не робить жодних заяв і не надає гарантій будь-якого характеру (1) щодо точності, комерційної якості, придатності для певної цілі або відсутності порушення прав будь-якого вмісту, опублікованого на сайті або доступного через сайт; (2) що на сервері, на якому розміщений сайт, немає вірусів або інших компонентів, які можуть інфікувати, пошкодити або зіпсувати ваше комп’ютерне обладнання чи інше майно під час доступу до сайту, завантаження вмісту з нього, перегляду або іншого його використання; і (3) що користування послугами буде неперервним і без помилок.

За жодних обставин, зокрема, але не виключно з необережності Підприємства, Підприємство не несе відповідальності за будь-які опосередковані, прямі, випадкові, непрямі, штрафні або особливі збитки, що стосуються (а) використання, (б) неможливості використання або (в) помилок чи упущень вмісту та функцій сайту, навіть якщо Підприємством або її вповноваженого представника було попереджено про можливість таких збитків..

  1. Інші Умови

7.1. Ці УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ були внесені  і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Умов та Договору публічної оферти будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

7.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів сайту. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою, що зазначена на сайті.