Співробітництво та Партнерство

Співробітництво та Партнерство

ТОВ ЄВРО МЕДТЕХСЕРВІС» (EURO MEDTECHSERVICE) прагне постійного розвитку, тому вітає нові можливості для взаємовигідного партнерства і співробітництва.

В ділових та господарських стосунках дотримуємося основних принципів: щирість; відкритість; зацікавленість в задоволенні інтересів партнера; довгостроковість; взаємовигідність.


Пропонуємо:

Виробникам медичних виробів

Розглянемо ваші пропозиції.

Можемо стати уповноваженим представником виробника медичних виробів, здійснюючи їх реалізацію, продаж та просування в Україні.

Надамо якісні послуги офіційного сервісного центру та здійснемо обслуговування ваших клієнтів (партнерів). 

За домовленістю можемо самостійно організувати проведення процедури підтвердження відповідності медичних виробів та отримання дозвільних документів в Україні.

Лікарням, клінікам та іншим медичним закладам,
Докторам (лікарям),
Замовникам публічних закупівель

На замовлення поставимо нові або б/у медичні вироби (обладнання), надамо послуги з ремонту будь-якої складності. Підібремо самий доступний та вигідніший для вас варіант.

Можемо укласти разовий або довгостроковий договір для  здійснення систематичних поставок або сервісного обслуговування.

Проведемо навчання та консультування вас і ваших співробітників. Здійснемо технічну експертизу або введення в експлуатацію медичного виробу придбаного у нашого підприємства або в інших продавців.

Уповноваженим представникам (дилерам)

Розглянемо ваші пропозиції.

Можемо стати дистриб’ютором (субдистриб’ютором) медичних виробів вашого асортименту, використовуючи нашу базу клієнтів та напрацьовані канали продажів.

Надамо послуги офіційного сервісного центру та здійснемо обслуговування ваших клієнтів (партнерів).

Сервісним інженерам

Розглянемо Ваші пропозиції.

Ми прагнемо розширювати можливості та асортимент послуг сервісного центру, тому періодично з’являється необхідність збільшувати кількість сервісних інженерів та партнерів.

Можемо розглянути різні умови співпраці: 

  • офіційне працевлаштування на постійній основі; 
  • аутсорсінг; 
  • оренда робочого місця на підставі цивільно-правових угод.

При необхідності та зацікавленості обох сторін проводимо перевірку знать та навичок, також можемо організувати навчання за спеціалізацією.